ISKOLÁK KÖZTI ÍJÁSZVERSENY 2019/2020

VERSENYKIÍRÁS

ISKOLÁK KÖZTI ÍJÁSZVERSENY 2019/2020

A MEGMÉRETTETÉS IDŐPONTJA: 2020. március 2-április 10 között bármikor meglőhető.

A MEGMÉRETTETÉS HELYSZÍNE: saját iskola által biztosított hely

KATEGÓRIÁK: reflex (a MÍSZ programban az iskoláknak adott középlövő reflexíjak és nyílvesszők, illetve védőfelszerelések)

KOROSZTÁLYOK:

• gyermekek: azok, akik az adott évben a 12. életévüket töltik be
  • serdülők: azok, akik az adott évben a 14. életévüket töltik be (13-14 évesek)
  • kadetek: azok, akik az adott évben a 17. életévüket töltik be (15-17 évesek)
  • ifjúságiak: azok, akik az adott évben a 20. életévüket töltik be (18-20 évesek)

VERSENYSZÁMOK:

gyermek, serdülő, kadet, ifjúsági 10 m 60-as lőlap, 2 x 10 x 3 lövés

REGISZTRÁCIÓ: az alábbi táblázat kitöltésével, és a kis.rozsavalentina (kukac) gmail.com címre való megküldésével március 16-ig.

A VERSENY MENETE: Két, 10×3 lövést alkotó sorozat eredményeit várjuk/fő. A két külön sorozat meglőhető azonos időpontban, vagy eltérő időpontokban is. Az oktató által kijelölt időpontban a tanuló 10 m-es távról sorozatonként 3 vesszővel, 10 sorozatot lő. Előzetesen maximum 3 sorozat próbalövés engedélyezett. A mért 10 sorozat minden lövését a mellékelt beírólapra fel kell jegyezni. A beírólapot olvashatóan kell kitölteni, bescannelve vagy lefotózva el kell küldeni legkésőbb április 10-ig a kis.rozsavalentina (kukac) gmail.com címre. A később beérkezett eredményeket nem áll módunkban elfogadni.

Terveink szerint korosztályonként a legjobb eredményt elért maximum 5 tanulót május vagy június hónapban meghívjuk egy döntő versenyre Szegedre.

Az 500 Ft/fős nevezési díjakat legkésőbb április 10-ig kérnénk átutalni a Kiss Ferenc Erdészeti Szakgimnázium nevére és a 10028007-00333805-00000000 számlaszámra. A közleménybe írják be, hogy: Íjászverseny – iskola neve

A döntő időpontja június 2. kedd, helyszíne iskolánk csemetekertje. A döntőbe jutottaknak terveink szerint egy egytál étellel is szeretnénk kedveskedni.

A döntő helyszíne az iskolai csemetekert 6728 Szeged, Erdész út 3-5.

Várjuk a jelentkezéseket!
Kis-Rózsa Valentina