Étkezés

Étkezési díjfizetés napjai a 2017/2018-as tanévben

50%-os normatív kedvezmény igénybevételéhez Nyilatkozat

A menza tájékoztató nyomtatható változata letölthető innen

2017. szeptember havi étkezési díj fizetése 2017. augusztus 28-31.  A menü letölthető innen! (feltöltés alatt)
2017. október havi étkezési díj fizetése 2017. szeptember 28-29. A menü letölthető innen! (feltöltés alatt)
2017. november havi étkezési díj fizetése 2017. október 26-27. A menü letölthető innen! (feltöltés alatt)
2017. december havi étkezési díj fizetése 2017. november 27-28. A menü letölthető innen! (feltöltés alatt)
2018. január havi étkezési díj fizetése 2017. december 14-15. A menü letölthető innen! (feltöltés alatt)

Ebéd megrendelés a fentebb megadott napokon 8-12 óráig, az iskola gazdasági irodájában, Csíkos-Mészáros Andrea gazdasági ügyintézőnél történik (Tel.: 62/ 548-932). Az étkezők kétféle, azaz „A” és „B” menü közül választhatnak az étlapról, melyet a megrendeléskor előre leadnak.

Pótrendelésre és ebédlemondásra minden hétköznap 8-14 óráig van lehetőség. Következő napi megrendelést, lemondást csak 9 óráig áll módunkban elfogadni. Lemondás esetén a lemondott ebéd ára a következő havi ebédfizetéskor íródik jóvá.

Az étkezéshez minden étkezőnek úgynevezett „étkezői CHIP”-et kell leolvastatnia az iskola ebédlőjében, melyet az első ebédfizetés alkalmával kell megvásárolni – melynek ára 400 Ft – és minden étkezés alkalmával magával kell vinnie. Ebédelésre 11,30-tól 14,30-ig szünetekben, valamint órák után van lehetőségük a diákoknak.

2017-es étkezési díjak:

–        Tanuló: 380,- Ft/adag

–        Tanuló, 50%-os kedvezménnyel: 190,- Ft/adag

–        Alkalmazott /vendég: 608,- Ft/adag

Az 50%-os normatív kedvezmény igénybevételéhez három- vagy több gyermek / tartósan beteg gyermek /rendszeres gyermekvédelmi támogatás jogcímén van lehetőség, melyhez két példányban kitöltött Nyilatkozat szükséges.

A Nyilatkozat letölthető az iskola honlapjáról a http://kissf-szeged.sulinet.hu/etkezes/ weboldalról. A kedvezmény igénybevételéhez igazoló eredeti okirat is szükséges. Az igazoló okmány lehet orvosi, államkincstári vagy önkormányzati Határozat, Hatósági bizonyítvány, vagy Igazolás.

Az aktuális havi étlap letölthető a http://kissf-szeged.sulinet.hu/etkezes/, továbbá a www.suli-host.hu oldalról, valamint megtekinthető a gazdasági iroda melletti faliújságon.

A változtatás jogát fenntartjuk!

Szeged, 2017. június 23.