Akikre büszkék lehetünk

A KISS FERENC-DÍJASOK

1985: Dudás Béla 1991:  Varró Zoltán 1997: Verók Tamás 2003: Kenéz Árpád 2010: Komáromi Márk
1986: Tóth Attila 1992: Szabó Roland 1998: Geiger Csaba 2004: Hódi Gábor 2011: Sztojov Tünde
1987: Brality Róbert 1993: Kovács Zoltán 1999: Kovács Gábor 2005: Juhász Pál 2012: Panyor Dia
1988: Nyist Csaba 1994: Bódi György 2000: Kovács Péter 2006: Juhász Lenke 2013 Török Tímea
1989: Tamás Róbert 1995: Lajtos János 2001: Szabó Zsolt 2007: Boros Annamária  
1990: Szlávik Szabolcs 1996: Márta József 2002: Hájzlinger István 2008: Csősz Géza  

 

AZ ORSZÁGOS SZAKMAI TANULMÁNYI VERSENY GYŐZTESEI

1961/1962:  Bársony Lajos 1988/1989: Deák János 2011/2012: Orbán Gergő
1963/1964: Juhász Mihály 1990/1991:  Marosi András 2012/2013: Panyor Diána
1965/1966: Eszes Ferenc 1992/1993: Királymezei Viktor  
1967/1968: Csíkos Imre 1993/1994: Sáfián Szabolcs  
1968/1969: Dobos Antal 1994/1995: Lajtos János  
1970/1971:  Somodi István 2001/2002: Hájzlinger István  
1976/1977: Rencsi Gábor 2003/2004:Somogyi Péter  
1978/1979: Csóka György 2007/2008: Vázsonyi Gábor  
1979/1980: Kószó László mezőgazd. 2009/2010: Komáromi Márk  
1987/1988: Sípos Sándor 2010/2011: Sztojov Tünde  

 

A KITAIBEL PÁL KÖZÉPISKOLAI BIOLÓGIAI  ÉS KÖRNYEZETVÉDELMI ORSZÁGOS VERSENY HELYEZETTJEI

1988/1989: Sípos Csaba          II. 1998/1999: Szegedi Sándor     II. 2007/2008:  Venczel Dávid              VI.
Ancsin László            XVII.
1988/1989: Sípos Csaba          II. 1999/2000: Máté Bence           III. 2008/2009:  Ökrös Bálint                 X.
Venczel Dávid              XI.
1991/1992:  Lajtos János         I. 2000/2001: Benei Zsolt           II.
Máté Bence           II.
2009/2010:   Csarnai Gergő
Vad Viktor                VIII.
1992/1993: Szűcs László         II. 2001/2002: Csontos Dömötör   II. 2010/2011:    Litauszki Tibor           VII.
1993/1994: Szűcs László         III. 2004/2005: Fazekas Ádám      IX.
Sebők Antal      VIII.
2012/2013:   Csóti Mariann Anna       IV.
1994/1995: Tomán Mihály        II. 2005/2006:  Engi Szilvia                  V.
Fazekas Ádám              X.
1996/1997: Pusztai Péter        II.
Lengyel György      II.
2006/2007:  Molnár Norbert          XI.
Szőke Gábor              XVI.

 

AZ ORSZÁGOS ERDÉSZETI EGYESÜLET KITÜNTETETTJEI

„Bedő Albert” Emlékéremmel kitüntetettek (zárójelben a végzettségük éve):

1988: Kozma Károly (1956) 2002: Pápai Gábor (1963)
1996: Göbölös Antal (1962) 2003. Dr. Oroszi Sándor (1974)
1996: Répászky Miklós (1956) 2004. Dr. Csóka György (1979)
2001: Oláh Tibor (1957) 2005. Kolozsvári Ákos (1969)

 

„Kaán Károly” Emlékéremmel kitüntetettek:

2000: Pollner Frigyesné (1964) 2005: Bacsa Árpád (1970)
2001: Tutunzisz Thomasz (1959)

 

Iskola utáni sikertörténetek:

Pápai Gábor (1963): az Erdészeti Lapok főszerkesztője
Dr. Molnár Sándor (1963): egyetemi tanár, a Faipari Mérnöki Kar dékánja, az MTA doktora
Dr. Rédei Károly (1971): a Soproni nyugatmagyarországi egyetem magántanára
Dr. Lengyel János (1971): igazgató főorvos
Dr. Kovács Károly (1972): osztályvezető főorvos
Popovics Lőrinc (1972): szobrászművész
Gere Attila (1973): 1974-ben az „Év borásza”, a Magyar Köztársaság Érdemrendje Lovagkeresztjének birtokosa
Dr. Oroszi Sándor (1974):  Egyetemi magántanár, kandidátus
Gyuris Dániel (1977): bank vezérigazgató
Máté Bence (2004): a „2002. év ifjú természetfotósa” világcím birtokosa

 

Diákjaink közül az Országos Felnőtt Bajnokságon, az Ifjúsági Európa Bajnokságokon, Főiskolai- és Felnőtt Világbajnokságokon szereplő válogatottak és olimpiai kerettagok:

 

Ölveti László bírkozó Herédi István atléta
Dr. Balázs Mihály súlyemelő Vecsernyés Antal atléta
Szabics Imre cselgáncsozó Kárpáti Gábor atléta
Kmeth Sándor kajakozó Tóth József atléta
Szabó Gábor kajakozó Bak István atléta
Bucsúházi József atléta