Akikre büszkék lehetünk

KISS FERENC-DÍJASOK

1985: Dudás Béla 1993: Kovács Zoltán 2001: Szabó Zsolt 2010: Komáromi Márk
1986: Tóth Attila 1994: Bódi György 2002: Hájzlinger István 2011: Sztojov Tünde
1987: Brality Róbert 1995: Lajtos János 2003: Kenéz Árpád 2012: Panyor Dia
1988: Nyist Csaba 1996: Márta József 2004: Hódi Gábor 2013: Török Tímea
1989: Tamás Róbert 1997: Verók Tamás 2005: Juhász Pál 2014: Vad Viktor
1990: Szlávik Szabolcs 1998: Geiger Csaba 2006: Juhász Lenke 2015: Rigó Mihály
1991:  Varró Zoltán 1999: Kovács Gábor 2007: Boros Annamária 2016: Zakar András
1992: Szabó Roland 2000: Kovács Péter 2008: Csősz Géza 2017: Turuczki Balázs

 

AZ ORSZÁGOS SZAKMAI TANULMÁNYI VERSENY GYŐZTESEI

(Részletes eredmények itt)

1961/1962:  Bársony Lajos 1988/1989: Deák János 2011/2012: Orbán Gergő
1963/1964: Juhász Mihály 1990/1991:  Marosi András 2012/2013: Panyor Diána
1965/1966: Eszes Ferenc 1992/1993: Királymezei Viktor 2013/2014: Vad Viktor
1967/1968: Csíkos Imre 1993/1994: Sáfián Szabolcs  
1968/1969: Dobos Antal 1994/1995: Lajtos János  
1970/1971:  Somodi István 2001/2002: Hájzlinger István  
1976/1977: Rencsi Gábor 2003/2004: Somogyi Péter  
1978/1979: Csóka György 2007/2008: Vázsonyi Gábor  
1979/1980: Kószó László mezőgazd. 2009/2010: Komáromi Márk  
1987/1988: Sípos Sándor 2010/2011: Sztojov Tünde  

 

A KITAIBEL PÁL KÖZÉPISKOLAI BIOLÓGIAI  ÉS KÖRNYEZETVÉDELMI ORSZÁGOS VERSENY HELYEZETTJEI 

(Részletes eredmények itt)

1988/1989: Sípos Csaba           II. 2006/2007:  Molnár Norbert, Szőke Gábor               XI., XVI.
1988/1989: Sípos Csaba           II. 2007/2008:  Venczel Dávid, Ancsin László       VI., XVII.
1991/1992:  Lajtos János          I. 2008/2009:  Ökrös Bálint, Venczel Dávid   X., XI.
1992/1993: Szűcs László          II. 2009/2010:   Csarnai Gergő Vad Viktor   VIII.
1993/1994: Szűcs László          III. 2010/2011:    Litauszki Tibor       VII.
1994/1995: Tomán Mihály         II. 2012/2013:   Csóti Mariann Anna    10.B    IV.
1996/1997: Pusztai Péter, Lengyel György       II. 2014/2015: Zomborácz Soma I.
1998/1999: Szegedi Sándor   II. 2015/2016: Halász Gergely
1999/2000: Máté Bence      III. 2016/2017: Zomborácz Soma IV.
2000/2001: Benei Zsolt, Máté Bence          II.  
2001/2002: Csontos Dömötör    II.
2004/2005: Fazekas Ádám, Sebők Antal   IX., VII.

 

AZ ORSZÁGOS ERDÉSZETI EGYESÜLET KITÜNTETETTJEI

„Bedő Albert” Emlékéremmel kitüntetettek (zárójelben a végzettségük éve):

1988: Kozma Károly (1956) 2002: Pápai Gábor (1963)
1996: Göbölös Antal (1962) 2003. Dr. Oroszi Sándor (1974)
1996: Répászky Miklós (1956) 2004. Dr. Csóka György (1979)
2001: Oláh Tibor (1957) 2005. Kolozsvári Ákos (1969)

 

„Kaán Károly” Emlékéremmel kitüntetettek:

2000: Pollner Frigyesné (1964) 2005: Bacsa Árpád (1970)
2001: Tutunzisz Thomasz (1959) 2015: Halápi Nándor István (1973)

 

Iskola utáni sikertörténetek:

Pápai Gábor (1963): az Erdészeti Lapok főszerkesztője
Dr. Molnár Sándor (1963): egyetemi tanár, a Faipari Mérnöki Kar dékánja, az MTA doktora
Dr. Rédei Károly (1971): a Soproni nyugatmagyarországi egyetem magántanára
Dr. Lengyel János (1971): igazgató főorvos
Dr. Kovács Károly (1972): osztályvezető főorvos
Popovics Lőrinc (1972): szobrászművész
Gere Attila (1973): 1974-ben az „Év borásza”, a Magyar Köztársaság Érdemrendje Lovagkeresztjének birtokosa
Dr. Oroszi Sándor (1974):  Egyetemi magántanár, kandidátus
Gyuris Dániel (1977): bank vezérigazgató
Máté Bence (2004): a „2002. év ifjú természetfotósa” világcím birtokosa

 

Diákjaink közül az Országos Felnőtt Bajnokságon, az Ifjúsági Európa Bajnokságokon, Főiskolai- és Felnőtt Világbajnokságokon szereplő válogatottak és olimpiai kerettagok:

Ölveti László bírkozó Herédi István atléta
Dr. Balázs Mihály súlyemelő Vecsernyés Antal atléta
Szabics Imre cselgáncsozó Kárpáti Gábor atléta
Kmeth Sándor kajakozó Tóth József atléta
Szabó Gábor kajakozó Bak István atléta
Bucsúházi József atléta  

 

Részletes versenyeredmények

Országos helyezések  Megyei helyezések
Erdésztechnikus jelöltek Országos Szakmai Sokoldalúsági Versenye Megyei Középiskolák Horgászversenye
Országos Ifjúsági Vadászvetélkedő Városi helyezések
Dr. Szepesi László Erdészeti Gépész Országos Emlékverseny Víz Világnapja alkalmából rendezett városi verseny
“Polgár az EURÓPAI Demokráciában” Országos Tanulmányi Verseny Városi Elsősegélynyújtó Verseny
Örökségünk ’48. történelmi vetélkedő Egyéb versenyek
Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékverseny, Alkalmazói kategória Egyéb eredmények, ösztöndíjak
Országos Közlekedésbiztonsági Verseny, Segédmotoros kategória
Országos Mezőgazdasági Vontatók Középiskolai Közlekedésbiztonsági Verseny
Országos Tudományos Diákkonferencia – Nagykőrös
Országos Szarvasbőgő Bajnokság 
Országos Bársony István Ifjúsági Prózamondó Verseny 
Természetismereti vetélkedő
IV. Országos SNI Szépíróverseny