Látogatás a Bedő Albert Erdészeti Szakképző Iskolában

A Kiss Ferenc Erdészeti Technikum első osztályos tanulói a hagyományokhoz híven idén is látogatást tettek az ásotthalmi Bedő Albert Erdészeti Szakképző Iskolában. A régi barátságot ápolva fontosnak tartjuk a leendő erdészek képzésében, hogy megismerjék a két iskola tevékenységi körét, továbbá a két iskolában rejlő közös potenciált. A jövő erdészének, aki az alföldön tanul magába kell, hogy „szippantsa” az itteni erdők múltját és jelenét. Történelmünk nagy nevei mellett a két iskola névadójának élete, erdőkért tett áldozatos munkája is kultúránk részét képezi. A fiatalok élénk érdeklődéssel figyelték az iskola történelmének és jelenkori működésének bemutatását. Az eseményt a résztvevők egy múzeumi körsétával zárták.