Tájékoztatás a Külföldi Nyelvtanulási Program elhalasztásáról

Tájékoztatjuk a kedves szülőket, hogy a Tempus Közalapítvány Külföldi Nyelvtanulási Programját előkészítő péntekre tervezett szülői értekezlet az alábbi hirdetményre hivatkozva elmarad!

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma a Kormány sajtótájékoztatója után a következőkről tájékoztatta a Tempus Közalapítványt:

“Egy évvel elhalasztja a kormány a Külföldi Nyelvtanulási Programot – jelentette be Gulyás Gergely miniszterelnökséget vezető miniszter annak kapcsán, hogy a kormány rendkívüli jogrendet hirdetett és veszélyhelyzet elrendeléséről döntött a koronavírus-járvány miatt.”

A fentiek alapján a Tempus Közalapítvány a pályázati rendszert a bejelentést követően felfüggesztette.

LINK A HIRDETMÉNNYEL KAPCSOLATBAN

Kérdésekkel kapcsolatban az alábbi e-mail címen keressenek: nikoletta.otvos (kukac) gmail.com

Köszönettel: Ötvös Nikoletta
Angol nyelv szakos tanár