Országos Szakmai Tanulmányi Versenyre készülnek tanulóink


Iskolánk 11 tanulója vett részt az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny Erdészeti és vadgazdálkodási technikusoknak meghirdetett írásbeli elődöntőjén. A verseny helyszíne a gödöllői Szent István Egyetem volt, a diákoknak itt kellett számot adniuk tudásukról. A résztvevők elmondása szerint az írásbeli feladatlap teszt jellegű és kifejtős kérdéseket tartalmazott, megoldásukra két óra állt rendelkezésre. Az elődöntőn részt vett közel 70 tanuló közül az a 15 diák jut majd tovább, akik ezen a versenyen a legjobb eredményt érték el. Az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny döntője április 15-17-ig lesz, a soproni Roth Gyula Erdészeti Szakgimnáziumban.

Iskolánk csapatát Sisák Zoltán szakoktató, gyakorlati oktató és Svéda Gergely szakmai igazgatóhelyettes kísérte.

Az OSZTV írásbeli elődöntőjén résztvevő tanulóink:

Dora Krisztofer
Fekete Péter
Halász Gergely
Kardos László
Keskeny Balázs
Kiss Attila
Ménesi Dávid
Mózes Sándor Máté
Szabó Krisztina
Szécsi Máté
Volford Martin


Skip to content