Hajtás Valkón


Iskolánk tanulói Sisák Zoltán gyakorlati oktató vezetésével január 11-től 12-ig terelővadászaton vettek részt a Pest közelében található Valkón. A 8 főből álló csapat egy osztrák csoport vadászatát segítette, két nap alatt 4 hajtás alkalmával összesen 67 vad elejtésében segédkeztek. Diákjaink közreműködésével a vadászat eredményesen és problémamentesen zárult, terítékre került többek között vaddisznó, dám és gím tarvad is.

 

A hajtás résztvevői:

-Sisák Zoltán szakoktató, gyakorlati oktató

-Hevesi Dániel Norbert  10/A

-Smányi Szabolcs             10/A

-Ürményi Árpád               10/A

-Marosi Benedek              11/A

-Nagy Kornél                     11/A

-Fodor Béla                        12/A

-Taskovity Balázs              12/A

-Nieszner Ferenc Zsolt    13/A


 

Skip to content