Meghívó a 2019-es öregdiák találkozóra

A Kiss Ferenc Erdészeti Szakgimnázium vezetése szeretettel meghívja Önt az október 5-én tartandó öregdiák találkozóra!

A rendezvény helyszíne az iskolai csemetekert (6728 Szeged, Erdész út 3-5.). Az esemény időtartamára délelőtt 10:00-tól este 22:00-ig büfét (sör, bor, pálinka) és igény esetén helyet a főzéshez biztosítunk (bográcsot, evőeszközt és felszerelést a résztvevőknek kell hozni).

A résztvevők között tombolahúzás keretében az alábbi nyereményeket sorsoljuk ki!

• Stihl Kft.: STHIL MS 170 motorfűrész
            • Husqvarna Kft.: 120-as típusú benzines motorfűrész
            • Békéssámsoni Vadásztársaság: Tarvad kilövési lehetőség
            • Kiss Ferenc Bérkilövő Bt.: Apróvad kilövési lehetőség
            • Kiss Ferenc Alapítvány az Erdészeti Oktatásért: Máté Bence Láthatatlanul című fénykép könyve
            • Svéda Gergely: Termelői méz
            • Kiss Ferenc Erdészeti Szakgimnázium: Bor

Ezúton kérünk minden érdeklődőt, hogy legkésőbb 2019. szeptember 27-ig az alábbi űrlap kitöltésével regisztráljon.

Ha üzenetet szeretne küldeni, kérjük írja meg nekünk és kattintson az ŰRLAP ELKÜLDÉSE ikonra!