Beszámoló az OMÉK 2017 kiállításról

2017. szeptember 21-én a Földművelésügyi Minisztérium jóvoltából, Iskolánk kiemelkedő tanulmányi eredményt elért 38 tanulója vehetett részt az Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásáron a Hungexpo és Kincsem Park területén. Az expo területére csak regisztrációt követően léphettünk be. A fedett csarnokokban közel 1000 kiállító és a hozzájuk kapcsolódó termékek, valamint az agrárkultúrához tartozó árúk és szolgáltatók kaptak helyet. A programon résztvevő diákok fegyelmezetten és érdeklődően tekintették meg a kiállítást, rengeteg új ismerettel és tapazstalattal feltöltődve tértek haza.

Köszönjük a Földművelésügyi Minisztériumnak, hogy kimagasló tanulmányi eredményt elért tanulóink részére, lehetőséget biztosítottak a kiállítás megtekintésére.

Csepregi Imre

gyakorlati oktatásvezető 

Skip to content