Tankönyvlista a 2017/2018. tanévre

Tisztelt Szülők!

Az alábbi linkre kattintva érhetik el az egyes évfolyamok tankönyveinek listáját:

Tankönyvlista a 2017/2018. tanévre

Tankönyvellátás rendje

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz 2017/2018 tanév

A tanulói tankönyvtámogatáshoz kapcsolódó igazolások mintáit az aktuális menüponton belül, a tanulói tankönyvtámogatás fülön belül találják!

TANKÖNYVEK ÁTVÉTELE

9. osztályosok tankönyveinek átvétele

A Gólyatáborban a tankönyves csekkek befizetése után kerülnek kiosztásra a tankönyvek.

Az ingyen tankönyves tanulók a tankönyveiket ugyanezen a napon az iskola könyvtárából kölcsönözhetik ki, ha a jogosultsághoz szükséges igazolásokat leadták.

Ingyen tankönyvre jogosultak tankönyvei

Az ingyen tankönyves tanulók a tankönyveiket szeptember első napjaiban az iskola könyvtárából kölcsönözhetik ki, ha a jogosultsághoz szükséges igazolásokat és a könyvtári tartozásaikat rendezték.

A tankönyveket megvásárlók

A fizetős diákok a befizetési csekkeket és az átvételi elismervényeket az iskolában kapják meg szeptember 1-én. A befizetést követően a könyveket szeptember 1-től adjuk át.

Javítóvizsgára utasított tanulók 2017-2018-as tanévi tankönyveit szeptember 1. után tudjuk csak megrendelni, tekintettel arra, hogy az esetleges sikertelen javítóvizsga miatt visszárura nincs lehetőségünk.

Szeged, 2017. június 21.

Rozsinszky László

tankönyvfelelős tanár

Az oldal nyomtatásához kattintson ide