Tankönyvlista a 2017/2018. tanévre

Tisztelt Szülők!

Az alábbi linkre kattintva érhetik el az egyes évfolyamok tankönyveinek listáját:

Tankönyvlista a 2017/2018. tanévre

Tankönyvellátás rendje

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz 2017/2018 tanév

A tanulói tankönyvtámogatáshoz kapcsolódó igazolások mintáit az aktuális menüponton belül, a tanulói tankönyvtámogatás fülön belül találják!

TANKÖNYVEK ÁTVÉTELE

9. osztályosok tankönyveinek átvétele

A Gólyatáborban a tankönyves csekkek befizetése után kerülnek kiosztásra a tankönyvek.

Az ingyen tankönyves tanulók a tankönyveiket ugyanezen a napon az iskola könyvtárából kölcsönözhetik ki, ha a jogosultsághoz szükséges igazolásokat leadták.

Ingyen tankönyvre jogosultak tankönyvei

Az ingyen tankönyves tanulók a tankönyveiket szeptember első napjaiban az iskola könyvtárából kölcsönözhetik ki, ha a jogosultsághoz szükséges igazolásokat és a könyvtári tartozásaikat rendezték.

A tankönyveket megvásárlók

A fizetős diákok a befizetési csekkeket és az átvételi elismervényeket az iskolában kapják meg szeptember 1-én. A befizetést követően a könyveket szeptember 1-től adjuk át.

Javítóvizsgára utasított tanulók 2017-2018-as tanévi tankönyveit szeptember 1. után tudjuk csak megrendelni, tekintettel arra, hogy az esetleges sikertelen javítóvizsga miatt visszárura nincs lehetőségünk.

Szeged, 2017. június 21.

Rozsinszky László